HDK ÉVGYŐZTES KIÁLLÍTÁS / HDK YEARWINNER SHOW
2019
IDŐPONTJA/date: 2019.11.17.
BÍRÓ/judge: Jossi Grados (israel)
nevezők száma/ENTRIES: 78
EREDMÉNYLISTA/results: by HDK IRODA/HDK Office
ÉVGYŐZTES 2019/ YEARWINNER 2019 Victor del Nasi (Eutay del Nasi x Alexa del Nasi)
ÉVGYŐZTES 2019/ YEARWINNER 2019 Quint di Caresi (Oscar z Padoku x Folly Polly di Caresi Nice)
ÉVGYŐZTES 2019/ YEARWINNER 2019 Kimberly di Caresi (Ale'Alamos del Citone x Ephira di Caresi)
ÉVGYŐZTES 2019/YEARWINNER 2019 Ak-Yar Zarema (Ak-Yar Yanco x Ak-Yar Barokka)
FEKETE KANOK / BLACK MALES
bébi OSZTÁLY / baby CLASS
VP1, bébi évGYŐZTES 2019 / baby yearWINNER 2019 Barymar Varavva (Pride of Russia Chongar x Mao Mao Jahrestal)
VP2 David Vital Screen (Pride of Russia Taymir x Ariya Vital Screen)
VP3 Baldo di Aynadi (Mc Madness Peak Performance x Erdőberki Ramona Rashi)
VP4 Apollo San Martonelli (Tahi-réme Vito x Kozina di Modello)
ABSENT Ettore Eddie Coco Prespa (Tristan Giddy Blossom x Banda Prespa)
KÖLYÖK OSZTÁLY / PUPPY CLASS
VP1, KÖLYÖK ÉVGYŐZTES 2019/ PUPPY YEARWINNER 2019 Infinity Amoris Diesel (Atlas Solo Gomez vom X-Ta-Sea x Katriona Kelsi Tejat Posterior)
P2Argo Nero di Angelo (Quiz von Schwarze Kraft x Kahlua de la Scytha)
P3 Leonardo di Modello (Michigan di Modello x Katrina di Modello)
FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS
EXC1, HPJ, FIATAL ÉVGYŐZTES 2019 / YOUTH YEARWINNER 2019 Pride of Russia Hronos (Sant Kreal Elixir x Pride of Russia Navara)
EXC2 Boston di Modello (Colt di Perlanera x Odrina di Modello)
VG3 Tahi-réme Gemini (Livonija Baron Daryl Dixon x Tahi-réme Tuttifruttie)
VG4 Hunter Vital Screen (Versailles Marquise Brilliant Balthazar x Ariya Vital Screen)
NÖVENDÉK OSZTÁLY/INTERMEDIATE CLASS
EXC1, CAC, ÉVGYŐZTES 2019/ YEARWINNER 2019 Victor del Nasi (Eutay del Nasi x Alexa del Nasi)
EXC2, RCAC Infinity Amoris Baudelaire (Nichel del Najo Made in Sicily x Izrafel Angel Amaya)
ABSENT Maximilian di Assolutonero (Hazar di Altobello x Aristokratia Daria di Altobello)
NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS
EXC1, CAC Infinity Amoris Bez Stracha (Nichel del Najo Made in Sicily x Izrafel Angel Amaya)
VG 2 Arxangel von Schwarze Kraft (Hazar di Altobello x ZZ von Schwarze Kraft)
GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS
EXC1, CAC Tristan Giddy Blossom (Dura Lex Polonia Hussaro Aquilae Ala x Theodora Titta di Altobello)
VETERÁN OSZTÁLY/VETERAN CLASS
VG1 ICH Fandango von Yesbe (Usem del Mediano x Zafir di Modello)
BARNA KANOK / BROWN MALES
bébi OSZTÁLY / baby CLASS
VP1, BÉBI ÉVGYŐZTES 2019 / BABY YEARWINNER 2019 Barymar Voroshilov (Pride of Russia Chongar x Mao Mao Jahrestal)
kölyök OSZTÁLY / puppy CLASS
VP1, KÖLYÖK ÉVGYŐZTES 2019 / PUPPY YEARWINNER 2019 Infinity Amoris Zoroaster (Toscano del Diamante Nero x Izrafel Zary Zarathusta)
VP2 Madaras-Pusztai Raszputyin (Prime of Perfection Burgus x Madaras-Pusztai Cheyenne)
P3 Goodhead Chaos Cope (Norton di Caresi Nice x Afrodita)
FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS
EXC1, HPJ, FIATAL ÉVGYŐZTES 2019 / YOUTH YEARWINNER 2019 Goddhead Buble-Gun (Quint di Caresi Nice x Afrodita)
NÖVENDÉK OSZTÁLY / intermediate CLASS
EXC1, CAC Vivaro di Casa Mne (Rufus di Casa Mne x Lia Loca di Casa Mne)
MUNKA OSZTÁLY / WORKING CLASS
EXC, CAC, ÉVGYŐZTES 2019/YEARWINNER 2019 Quint di Caresi (Oscar z Padoku x Folly Polly di Caresi Nice)
GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS
VG1 GoodHead Akon (Castor Colt von Ashanti x Afrodita)
FEKETE SZUKÁK / BLACK FEMALES
bébi OSZTÁLY / baby CLASS
VP1,bébi ÉVGYŐZTES 2019 / baby yearWINNER 2019 Barymar Vataga (Pride of Russia Chongar x Mao Mao Jahrestal)
VP2 Barbara Vital Screen (Pride of Russia Taymir x Livonija Baronesa Dolce Donna)
VP3 Vivat de Vinko Foget Me Not (Okean Elzy de Grande Vinko x Holland Rose iz Zoosfery)
VP4 Pride of Russia Empire (Pride of Russia Taymir x Pride of Russia Chervona Varta)
VP Bibiena di Aynadi (Mc Madness Peak Performance x Erdőberki Ramona Rashi)
ABSENT Erin Prespa (Tristan Giddy Blossom x Banda Prespa)
KÖLYÖK OSZTÁLY / PUPPY CLASS
VP1,KÖLYÖK ÉVGYŐZTES 2019 / PUPPY yearWINNER 2019 Tahi-réme Haisha (Eutay del Nasi x Tahi-réme Ono)
VP2 GoodHead Cerubina (Norton di Caresi Nice x Afrodita)
VP3 Madaras-Pusztai Rumba (Prime of Perfection Burgus x Madaras-Pusztai Cheyenne)
ABSENT Forever Freedom di Altobello (Sant Kreal Ra x Farah Fortuna di Altobello)
FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS
EXC1, HPJ, FIATAL ÉVGYŐZTES 2019 / YOUTH YEARWINNER 2019 Pride of Russia Raymonda (Quiz von Schwarze Kraft x Pride of Russia Iscorca)
EXC2 Lola del Naissus (Eutay del Nasi x Willa del Naissus)
EXC3 Abrakadabra del Nasi (Eutay del Nasi x Diva del Nasi)
EXC4 Angel of Shaytan Eleanor (Quiz von Schwarze Kraft x Angel of Shaytan Aurelia)
EXC Angel of Shaytan Velvet Blue (Colt di Perlanera x Angel of Shaytan Angelina)
VG Kappa of Djarmati (Freak Brutus of Djarmati x Fort Bellators Jugoslava)
VG Pride of Russia Hvoya (Sant Kreal Elixir x Pride of Russia Navara)
VG Xena Shadow of the Darkness (Sexy Boy Shadow of the Darkness x Irukandji Shadow of the Darkness)
ABSENT Csini Baba Honey Moon (Teodor Giddy Blossom x Csini Baba Gina)
ABSENT Lilly Gold del Naissus (Eutay del Nasi x Willa del Naissus)
ABSENT Shelby di Caresi Nice (Quint di Caresi Nice x Priya di Caresi Nice)
NÖVENDÉK OSZTÁLY / intermediate CLASS
EXC1, CAC Infinity Amoris Babe le Ange (Nichel del Najo Made in Sicily x Izrafel Angel Amaya)
EXC2, RCAC Tahi-réme Dior (Tahi-réme Jedi x Tahi-réme Tuttiefruttie)
VG3 Kopriva of Djarmati (Freak Brutus of Djarmati x Fort Bellators Jugoslava)
NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS
EXC1, CAC, ÉVGYŐZTES 2019/ YEARWINNER 2019 Kimberly di Caresi (Ale'Alamos del Citone x Ephira di Caresi)
EXC2 , RCAC Heaven d'Islamorada (Nichel del Najo Made in Sicily x Agata Aloys d'Islamorada)
EXC3 Tahi-réme Chiyo (Eutay del Nasi x Tahi-réme Jameerah)
EXC4 Lotti Alias di Villa Amulett (Gangster Dandias de la Villa Valiano x Csini Baba Díva)
EXC Infinity Amoris Castra (Ulisse del Tibur x Izrafel Ruby Rovena)
MUNKA OSZTÁLY / WORKING CLASS
VG1 Shaytana Vital Screen (Livonija Baron Desperante Dylan x Ariya Vital Screen)
GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS
EXC1, CAC Nikita del Nasi (Eutay del Nasi x Juga del Nasi)
EXC2 RCAC Diamante de Luperca Chanel (Eutay del Nasi x Pride of Russia Ariadna)
EXC3 Kozina di Modello (Tahi-réme Dali x Katrina di Modello)
VG4 Ataka Vital Screen (Livonija Baron Piter Pen x Kleopatra Vital Screen)
BARNA SZUKÁK / BROWN FEMALES
bébi OSZTÁLY / baby CLASS
VP1 bébi ÉVGYŐZTES 2019 / baby YEARWINNER 2019 Anima Vero Diamante Balthazarina (Versailles Marquise Brilliant Balthazar x Immortal Glory de Grande Vinko)
ABSENT Zahra Zooi v. Nollyzor (Manni Angel of Shaytan x Harmony Haidy Ginga House)
KÖLYÖK OSZTÁLY / PUPPY CLASS
VP1, KÖLYÖK ÉVGYŐZTES 2019/ PUPPY YEARWINNER 2019 Andromeda Nero di Angelo (Quiz von Schwarze Kraft x Kahlua de la Scytha)
VP2 Infinity Amoris Donatella (Atlas Solo Gomez vom X-Ta-Sea x Katriona Kelsi Tejat Posterior)
VP3 Viola di Casa Giardino (Eutay del Nasi x Dolcenera di Casa Giardino)
P4 GoodHead Cleopatra Cara Mia (Norton di Caresi Nice x Afrodita)
FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS
EXC1, HPJ, FIATAL ÉVGYŐZTES 2019 / YOUTH YEARWINNER 2019 Palmira di Perlanera (Colt di Perlanera x Ginara Gioia di Perlanera)
EXC2 Destiny von Schwarze Kraft (Zullu Warrior von Schwarze Kraft x Aria for Schwarze Kraft Ginga House)
EXC3 Ellison di Modello (Eutay del Nasi x Onálá di Modello)
NÖVENDÉK OSZTÁLY / intermediate CLASS
EXC1, CAC Tamara Angel of Shaytan (Colt di Perlanera x Angel of Shaytan Alina)
EXC2, RCAC Bombastic Style von Fundoklia Beauty (Eutay del Nasi x Lia L'amour di Perlanera)
NYÍLT OSZTÁLY/OPEN CLASS
EXC1, CAC Pride of Russia Barvikha (Pride of Russia Chongar x Pride of Russia Luna Nera)
EXC2, RCAC Baracuda for Schwarze Kraft Grareva (Quiz von Schwarze Kraft x Hugs & Kisses de Grande Vinko)
MUNKA OSZTÁLY /WORKING CLASS
VG1 Hell N'Angel Night Fever (Marienburgs Dutch Romeo x Celtic Chelsea Jahrestal)
GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS
EXC1, CAC,ÉVGYŐZTES 2019/YEARWINNER 2019 Ak-Yar Zarema (Ak-Yar Yanco x Ak-Yar Barokka)
EXC2 RCAC Diamante de Luperca Cingara (Eutay del Nasi x Pride of Russia Ariadna)
VETERÁN OSZTÁLY/VETERAN CLASS
EXC1, CAC Erdőberki Ramona Rashi (Pride of Russia Amadey x Csinibaba Charlotte)
A Hungária Dobermann Klub 2024. évi tervezett programjai ...