IDŐPONTJA / DATE: 2014.05.04
BÍRÓ / judge: ALLAN BERLING CHRISTENSEN (DK)
Nevezések / ENTRIES: 45
EREDMÉNYLISTA / Results: HDK IRODA / hdk office
FEKETE KANOK / BLACK MALES
KÖLYÖK OSZTÁLY / PUPPY CLASS
VP1, KÖLYÖK klubGYŐZTES 2014 / PUPPY clubWINNER 2014Big Brother King of Darkness
(Tahi-réme Legolas x Nefretiti King of Darkness)
VP2 A'tron Maxi's The Dinamit Power (Quickstep King of Darkness x Tailor & Balmary Amazon)
FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS
EXC.1, HPJ, FIATAL KLUBGYŐZTES 2014 / YOUTH CLUBWINNER 2014Thor del Nasi
(Jork del Nasi x Otrada for del Nasi de Grande Vinko)
EXC.2 Tahi-réme Gandalf (Tahi-réme Maxx Tahi-réme Holly)
EXC.3 Falco Faranzano De La Scytha (Iron di Casa Fox x Atia Aurelia de La Scytha)
EXC.4 Focus Wonder Boy (Pride of Russia Kaspij x Focus Reggae Rules)
EXC. Get Ready for Evan (Quickstep King of Darkness x Andora)
VG Dado di Prisconte (Nemo di Prisconte x Reginaquanita di Prisconte)
ABSENT Nefarius William (Steel Dragon Reno x Nefarius Odhi)
NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS
EXC.1, CAC Unico Nero di Perlanera (Urbano del Diamante Nero x Cassy Crystal di Perlanera)
ABSENT Nefarius Zax (Nefarius Sancó x Via Vendi del Nasi)
GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS
EXC.1, CAC, KLUBGYŐZTES 2014 / CLUBWINNER 2014, BOB Zen Zenith di Perlanera
(Zordan Zewi del Citone x Juanita di Perlanera)
EXC.2, RCAC Pride & Passion Benedictus (Obi Van Kenobi de Grande Vinko x Florida di Modello)
TISZTELET OSZTÁLY / HONOUR CLASS
EXC.1 Quickstep King of Darkness (Ale'Alamos del Citone x Come As You Are Vesta)
BARNA KANOK / BROWN MALES
BÉBI OSZTÁLY / BABY CLASS
VP1, BÉBI KLUBGYŐZTES 2014 / BABY CLUBWINNER 2014 Berek Executers Black Dogs
(Famous Fidel di Perlanera x Paris King of Darkness)
FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS
EXC.1, HPJ, FIATAL kLUBGYŐZTES 2014 / CLUBWINNER 2014Guard de Marine de Grande Vinko
(Jork del Nasi x Celebrita di Crimea de Grande Vinko)
NÖVENDÉK OSZTÁLY / INTERMEDIATE CLASS
EXC.1, CAC Gaudy di Caresi Nice (Ale'Alamos del Citone x Ines di Perlanera)
NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS
EXC.1, CAC, KLUBGYŐZTES 2014 / cLUBWINNER 2014 Egoiste De La Scytha
(Pride of Russia Urano x Suemi del Mediano)
FEKETE SZUKÁK / BLACK FEMALES
BÉBI OSZTÁLY / BABY CLASS
VP1, BÉBI KLUBGYŐZTES 2014 / BABY CLUBWINNER 2014 Kimberly di Caresi Nice
(Ale'Alamos del Citone x Ephira di Caresi)
VP2 Kikki di Perlanera (Ulisse del Tibur x Ana Juaqina di Perlanera)
KÖLYÖK OSZTÁLY / PUPPY CLASS
VP1, KÖLYÖK KLUBGYŐZTES 2014 / PUPPY CLUBWINNER 2014 Lia L'Amour di Perlanera
(Sant Kreal Zeus x Fruthy Free di Perlanera)
VP2 HoneyMoon De La Scytha (Dante Delle Querce Nere x Suemi del Mediano)
FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS
EXC.1, HPJ, FIATAL KLUBGYŐZTES 2014 / YOUTH CLUBWINNER 2014 Tijara del Nasi
(Jork del Nasi x Otrada for del Nasi de Grande Vinko)
EXC.2 Pique Dame di Perlanera (Sant Kreal Zeus x Ferrari Flying di Perlanera)
EXC.3 Focus Whole Lotta Love (Pride of Russia Kaspij x Focus Reggae Rules)
EXC.4 Funky De La Scytha (Iron di Casa Fox x Atia Aurelia De La Scytha)
NÖVENDÉK OSZTÁLY / INTERMEDIATE CLASS
EXC.1, CAC Debra von Bagira (Ali Alvaro di Perlanera x Rosen Daker)
EXC.2, RCAC Tahi-réme Beauty (Tahi-réme Max x Tahi-réme Roxana)
NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS
EXC.1, CAC, KLUBGYŐZTES 2014 / CLUBWINNER 2014 Amorella di Perlanera
(Leo vom Märkischen Land x Tahi-réme Ruthy)
EXC.2, RCAC Tahi-réme Tyra (Hero di Casa Fox x Tahi-réme Ameeriah)
MUNKA OSZTÁLY / WORKING CLASS
sg Atia Aurelia De La Scytha (Idane di Altobello x Zafi van Felox)
GYŐZTES OSZTÁLY / WINNER CLASS
EXC.1, cac Savana Betelges (Tahi-réme Max x Xenia for Betelges del Nasi)
EXC 2. RCAC Vera Verona di Perlanera (Indio di Perlanera x Tahi-réme Roxana)
BARNA SZUKÁK / BROWN FEMALES
KÖLYÖK OSZTÁLY / PUPPY CLASS
VP1, KÖLYÖK KLUBGYŐZTES 2014 / PUPPY CLUBWINNER 2014 Liqueur di Perlanera
(Sant Kreal Zeus x Fruthy Free di Perlanera)
VP2 Hazel De La Scytha Dante (Delle Querce Nere x Suemi del Mediano)
FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS
EXC.1, HPJ, FIATAL KLUBGYŐZTES 2014 / YOUTH CLUBWINNER 2014 Athina di Diwinum
(Gold de Mediterranean x Get Ready for Bona Beata)
EXC.2 Alfa di Villa Amulett (Dobergaarden Forever Athos x Csini Baba Díva)
EXC.3 Hera di Caresi Nice (Tahi-réme Xavier x Amina di Caresi Nice)
NÖVENDÉK OSZTÁLY / INTERMEDIATE CLASS
EXC.1, CAC, KLUBGYŐZTES 2014 / cLUBWINNER 2014 Regatta Re' di Perlanera
(Quickstep King of Darkness x Juanita di Perlanera)
EXC.2. RCAC Erdőberki Ramóna Rashi (Pride of Russia Amadey x Csini Baba Charlotte)
NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS
EXC.1, CAC Trunka Lunka di Perlanera (Ale'Alamos del Citone x Fruthy Free di Perlanera)
MUNKA OSZTÁLY/ WORKING CLASS
EXC.1, CAC Britania Nika del Montegrappa (Pride of Russia Urano x Brie Cobra)
TENYÉSZPÁR
THOR DEL NASI X TIJARA DEL NASI
TENYÉSZCSOPORT
DI PERLANERA KENNEL
HDK CHAMPION OSZTÁLY / HDK CHAMPION CLASS
HDK CHAMPION 2014 Famous Fidel di Perlanera
HDK CHAMPION 2014 Ana Juaqina di Perlanera
A Hungária Dobermann Klub 2024. évi tervezett programjai ...